DIGITAL & MOBILE

Включає в себе веб-сайти та мікросайти, додатки, банери та Rich Mediа, SMM, Performance, ігри, інтерактивні інструменти (програми, скрінсейвери, тікери, органайзери, лічильники, калькулятори), обмін повідомленнями (SMS, обмін миттєвими повідомленнями, push-сповіщення), digital/mobile кампанії, Віртуальну реальність тощо.

Категорії конкурсу

G-01. FOOD & DRINK

Продукти харчування та напої алкогольні/безалкогольні.

G-02. OTHER FMCG

Краса, засоби для прибирання, товари для дому та інші товари недовготривалого використання.

G-03. HEALTHCARE

Фарма, безрецептурні препарати, оздровча сфера.

G-04. OTHER CONSUMER PRODUCTS (INCLUDING DURABLE GOODS)

Технології, предмети домашнього вжитку, меблі та освітлення, іграшки, мода, побутова техніка та інші товари тривалого користування.

G-05. AUTOMOTIVE

Транспортні засоби, інші автомобільні товари та сервіси.

G-06. RETAIL

Роздрібна торгівля, електронна комерція. 

G-07. TRAVEL, LEISURE, ENTERTAINMENT, HORECA, CULTURE & EDUCATION

Подорожі та туристичні агенції, авіакомпанії, поїзди та автобусні компанії, поромні та круїзні маршрути, туристичні агенції, готелі, курорти, промоушн міста/країни, тематичні парки, тренажерні зали, салони краси, спортивні заклади, музичні фестивалі, оркестри, виставки та шоу, ресторани, фаст-фуд, нічні клуби, бари, музеї, арт-галереї, кінотеатри та театри, гольф та заміські клуби, культура, освіта.

G-08. SELF PROMO OF ADVERTISING AGENCIES AND MEDIA

Реклама рекламних агентств та реклама засобів медіа (видання, телебачення, радіо, медіапростори, диджитальні платформи та інші медіа).

G-09. CONSUMER SERVICES & B2B

Всі комерційні споживчі послуги, юридичні, фінансові, B2B технології, консультації та професійні послуги, інші бізнес послуги, внутрішні та корпоративні комунікації.

G-10. NOT-FOR-PROFIT/CHARITY/GOVERNMENT

Державні установи, громадські організації, військові організації, благодійні фонди та інші некомерційні установи.

G-11. CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY (CSR) / PR&CORPORATE IMAGE

Некомерційні кампанії соціальної відповідальності, спрямовані на вирішення соціальних, етичних та екологічних питань. Корпоративні іміджеві кампанії, включаючи  спонсорство подій для створення образу/підвищення іміджу/формування уявлення про бренд.

G-12. INNOVATION IN DIGITAL & MOBILE

Інтернет-реклама, веб-сайти, тощо, які застосовують нові технології та відкривають нові ідеї, способи або методи виконання, що розширює межі галузі (середовища).

G-13. DIGITAL & MOBILE CRAFT: UX & JOURNEY DESIGN

Дизайн реалізація зосереджена і створена на базі емоційної та поведінкової реакції/відповіді на цифровий продукт або послугу. Результат релевантного, безперебійного та послідовного user experience в кожній точці взаємодії, з особливим акцентом на загальну підтримку, структуру та зручність використання.

G-14. DIGITAL & MOBILE CRAFT: ILLUSTRATION & IMAGE DESIGN

Креативне застосування ілюстрації у digital контексті, digital обробка чи маніпуляції з зображеннями, включаючи фотографії. 

G-15. DIGITAL & MOBILE CRAFT: VIDEO/MOVING IMAGE

Креативне використання онлайн-відео та digital відеоматеріалів (голограма, AR, VR і т. д.) із застосуванням технічних навичок, включаючи 360 і інтерактивне відео.

G-16. DIGITAL & MOBILE CRAFT: TYPOGRAPHY

Зразкове використання шрифтового оформлення в digital продукті.

G-17. DIGITAL & MOBILE CRAFT: ANIMATION & MOTION GRAPHICS

Творче використання Motion Graphics та анімації у digital контексті.

ВИМОГИ ДО РОБІТ

 

Матеріали заявки - це найбільш важлива частина конкурсної роботи. Саме їх будуть дивитися, читати і оцінювати журі під час суддівства, а також - під час прийняття рішення по роботі.

 

Переконайтеся, що заявка заповнена правильно, файли завантажені коректно, відповідно до технічних вимог категорії і можуть бути представлені на суддівстві. Прохання не завантажувати 'holding media' (fake JPG, MOV, MP4, і т.д).

 

Усі веб-сайти та інші інтернет-матеріали повинні бути представлені у вигляді посилання, навіть якщо вони тимчасово розміщені в цілях суддівства.

 

Кожна робота оформлюється у вигляді окремої конкурсної заявки.

 

Роботи, що формують кампанію (серію), повинні бути зареєстровані і сплачені як окремі конкурсні заявки. Наприклад, 3 банера, що формують серію, повинні бути завантажені та сплачені як 3 окремі заявки.

 

Посилання повинні бути прописані в форматі 'http: //' або 'https: //', а також - бути у відкритому доступі, без необхідності вводити логін або пароль.

 

Будь ласка, переконайтеся, що ваше URL буде доступним онлайн. Роботи, які будуть не доступні, не будуть розглянуті членами журі.

 

Якщо оригінальна мова вашої роботи/додатку не є англійською, необхідно чітко продемонструвати механіку роботи вашого додатку/сайту/гри у відеокейсі, або ви можете додатково вказати URL (презентаційна веб-сторінка) сторінки, яка пояснить вашу роботу англійською мовою.

 

Якщо завантаження вашого додатку доступне не у всіх країнах світу, необхідно надати доступ за яким можна його скачати.

 

Будь ласка, уважно перевірте кредитси при заповненні заявки. Надані вами дані будуть продубльовані на нашому сайті. У період суддівства внесення змін до кредитсів неможливе.

 

У ваших інтересах пояснити або перекласти специфічні слова, локальні, соціальні, культурні чи політичні нюанси.

 

Переконайтеся, що ваша заявка не включає назв та логотипів агентств в описі кампанії або в файлах, за винятком  self-promotion.

 

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

 

Переконайтеся, що версія роботи, яку ви завантажили, є фінальною і може бути використана для суддівства, а також може бути публічно продемонстрована.

 

Всі роботи надаються в такому вигляді:

 

1. URL:

 

Посилання має вести прямо на ваш digital execution: веб-сайт, мікросайт, сторінку завантаження додатку або сторінку соціальних мереж. Будь ласка, переконайтеся, що посилання, що веде на сторінку з контентом, не містить назви агентства.

 

2. Одне зображення PRESENTATION IMAGE:

 

зображення-резюме в електронному форматі - це візуальна презентація конкурсної роботи, що містить основні key visuals і короткий опис заявки англійською мовою (не більше 100 слів для короткого опису заявки).

 

JPG, 150 dpi, RGB, A3 size (2480 x 1754 pixels), не більше 15MB.

 

Переконайтесь, що ваше зображення містить тільки ключові віжуали і основний опис кампанії.

 

Дане зображення має бути релевантним до обраної категорії.

 

Переконайтеся, що зображення НЕ містить назву агентства, логотипи або інші дані, за винятком self-promotion.

 

3. Відеокейс (опціонально):

 

Відеоролик надається у вигляді посилання на Youtube або Vimeo.

Переконайтеся, що назва агентства не фігурує ні в імені файлу, ні в назві каналу Youtube/Vimeo. Не видаляйте відео за наданим посиланням Youtube / Vimeo після реєстрації роботи. Відео має бути доступне для перегляду.

 

Необхідний формат - MOV / MP4. Максимальний розмір - 350 Мб.

 

У ваших інтересах надати відеоролик у хорошій якості.

 

Відеоролик не повинен включати назв та логотипів агентств, за винятком self-promotion.

 

Будь ласка, завантажте 2 версії вашого відеокейсу:

 

  • Повна версія: до 120 секунд

    Цей відеокейс буде показаний членам журі під час суддівства, а також може бути використаний у разі перемоги на Церемонії нагородження або з метою популяризації Фестивалю. Відео повинне містити всі ключові елементи, які найкраще пояснюють кампанію. Відео має бути представлено англійською мовою або з англійськими титрами.
     

  • Скорочена версія (відео для церемонії): 30-45 секунд

    Це коротка, відредагована версія відеокейсу. Вона буде показана на Церемонії нагородження, якщо робота отримає золото. Скорочена версія відеокейсу не буде показана членам журі. Відео має бути представлено англійською мовою або з англійськими субтитрами.

 

Кодування:

Рекомендується використовувати мультирозмірний режим кодування.

Співвідношення сторін Роздільна здатність Формат/кодек Аудіо
Бажано Full HD 1080p 1920 x 1080 .MOV/H.264 AAC, Stereo, 48kHz
  HD 720p 1280 x 720    
Допустимо  4:3 or 16:9 1024x576 .MP4/H.264 AAC, Stereo, 48kHz
    720x576    
    854x480    
    640x480